TR | EN

KALİTE

ERBA SEAFOOD- CALLUT SU URUNLERI’nde üretilen taze bütün, taze temizlenmiş, taze fileto, donuk bütün, donuk temizlenmiş, donuk fileto avcılık ve yetiştiricilik ürünlerin işlenmemesinde; tamamen hijyenik koşullarda üretim yapan, üretimin her aşamasını toplum gıda güvenliği anlayışına uygun, doğaya ve tüketiciye saygılı, en son teknolojinin olanaklarından yararlanan kuruluş olma özelliğimizi korumak, kalite politikamızın vazgeçilmez önceliğidir. Ürünlerimizin var olan kalitesi ile yetinmeyerek, kalite düzeyini arttırmak için üretimin her aşamasında çaba sarf etmek amacı ile gıda güvenliği sisteminin etkinliğini sürekli arttırarak sistemin şartlara uygunluğu sağlanacaktır.

Yönetim, üretimdeki zincirler belirlenirken ürünlerimizin gıda güvenliğinde önemli rol oynaran gıda hijyeni ve güvenliği gibi faktörlerin ön planda tutulmasını benimsemiştir. Gıda güvenliğini sağlamada; üretimde kullanılan hammadde, yardımcı malzeme ve gıda ile temas eden maddelerin temininin çok önemli rol oynadığı sürekli göz önünde tutulmaktadır. Müşterilerimiz ve müşterilerimizin istekleri başta olmak üzere; ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli iyileştirme yapılmaktadır.

CALLUT SU ÜRÜNLERİ

1999 yılında 2000m2 kullanım alanı ve günlük 5 ton üretim kapasitesi ile kurulmuş olup, bugün kullanım alanı 12000m2 olan ve günlük 15 ton balık işleme kapasitesine sahip bir firma haline gelmiştir.

WEB SİTE
ONLİNE KATALOG

Online kataloğumuzu inceleyerek bizi daha yakından tanıyabilir, ürünlerimizin detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

ONLİNE KATALOG